ercanozcelik.com Kariyer Sitesi

4 yorum
5.058
ercanozcelik.com Kariyer Sitesi
image_pdfimage_print

       İş ve   derdinde olup, mutlu olacağı ve değer katabileceği yerlerde görev almak isteyen insanlarımıza kendi çapımda ücretsiz destek verebilmek üzere; İnsan Kaynakları alanında lider sistem kurucularından  www.empatik.com ve global markaları olan www.hrpeak.com ile işbirliği yaparak  ercanozcelik.hrpeak.com  kariyer sitesini hizmete açmış bulunuyorum.

ozgecmis       Burada kolayca CV‘nizi oluşturabilir ve dilerseniz empatik.net tarafından oluşturulan hrpeak.com eko sistemine de katılarak, çok daha etkin bir iş arama sürecini başlatabilirsiniz. Sitemde oluşturduğunuz CV‘lerinizi kendi bağlantılarıma yönlendirerek destek vermeye çalışacağım. Bilgileriniz Türkiye İş Kurumu‘nun (İŞKUR) 03.07.2005 tarih ve 37 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren cvmer.com‘un güvencesiyle tamamen sizin kontrolünüz altında tutulacaktır.

     Allah’u Teala gönlünüze göre, başarılı, bereketli ve sağlıklı çalışabileceğiniz hayırlı işler nasip etsin duasıyla, CV’nizi eklemek veya iş ilanlarına bakmak için aşağıdaki logoyu tıklayınız.


logo_ercan_ozcelik_4

Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2016
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın


ercanozcelik.com Kariyer Sitesi (4 Yorum)

  1. evlilik-oncesi-zorunlu-egitim-neden-uygulanmalidir/ Muhterem Ercan ÖZÇELİK kardesimi tebrik ediyorum. Teşekkür ediyorum. Bu konu uzerinde 20 yildir calisiyorum.Kağıt uzerinde ancak okuyabildigim icin makaleyi henüz okuyamadim. İnşaallah ilk firsatta mutlaka okuyacagim. Ancak bu değerli makalenin emektarı Sayin Ercan Özçelik beyefendi kardeşim ile tanışmak yardımlaşmak ve sonu cennet de dahi devam eden muhabbet etmek için bu çok önemli bir fırsat diye düşünüyorum. Prof. Dr. Memduh GEZİCİ-0 536 462 77 00

  2. evlilik-oncesi-zorunlu-egitim-neden-uygulanmalidir/ Muhterem Ercan ÖZÇELİK kardesimi tebrik ediyorum. Teşekkür ediyorum. Bu konu uzerinde 20 yildir calisiyorum.Kağıt uzerinde ancak okuyabildigim icin makaleyi henüz okuyamadim. İnşaallah ilk firsatta mutlaka okuyacagim. Ancak bu değerli makalenin emektarı Sayin Ercan Özçelik beyefendi kardeşim ile tanışmak yardımlaşmak ve sonu cennet de dahi devam eden muhabbet etmek için bu çok önemli bir fırsat diye düşünüyorum. Prof. Dr. Memduh GEZİCİ–0-536 462 77 00