ercanozcelik.com Kariyer Sitesi

yorumsuz
3.775
ercanozcelik.com Kariyer Sitesi
image_pdfimage_print

       İş ve   derdinde olup, mutlu olacağı ve değer katabileceği yerlerde görev almak isteyen insanlarımıza kendi çapımda ücretsiz destek verebilmek üzere; İnsan Kaynakları alanında lider sistem kurucularından  www.empatik.com ve global markaları olan www.hrpeak.com ile işbirliği yaparak  ercanozcelik.hrpeak.com  kariyer sitesini hizmete açmış bulunuyorum.

ozgecmis       Burada kolayca CV‘nizi oluşturabilir ve dilerseniz empatik.net tarafından oluşturulan hrpeak.com eko sistemine de katılarak, çok daha etkin bir iş arama sürecini başlatabilirsiniz. Sitemde oluşturduğunuz CV‘lerinizi kendi bağlantılarıma yönlendirerek destek vermeye çalışacağım. Bilgileriniz Türkiye İş Kurumu‘nun (İŞKUR) 03.07.2005 tarih ve 37 numaralı izin belgesi ile faaliyet gösteren cvmer.com‘un güvencesiyle tamamen sizin kontrolünüz altında tutulacaktır.

     Allah’u Teala gönlünüze göre, başarılı, bereketli ve sağlıklı çalışabileceğiniz hayırlı işler nasip etsin duasıyla, CV’nizi eklemek veya iş ilanlarına bakmak için aşağıdaki logoyu tıklayınız.


logo_ercan_ozcelik_4

Eklenme Tarihi: 23 Ocak 2016
Etiketler: , , , , , , , , , , ,
Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın